Imágenes de páginas
PDF
EPUB

T. P. BELL, Delegate from Kemper county.
J. R. BINFORD, Delegate from Montgomery county.
H. I. BIRD, Delegate from Lawrence county.
JOHN A. BLAIR, Delegate from State at Large.
B. B. BOONE, Delegate from Prentiss county.
W. A. BOYD, Delegate from Tippah county.
D. BUNCH, Delegate from Yazoo county.
R. B. CAMPBELL, Delegate from Washington county.
J. P. CARTER, Delegate from Perry county.
J. B. CHRISMAN, Delegate from Lincoln county.
C. S. COFFEY, Delegate from Jefferson county.
R. A. DEAN, Delegate from Lafayette county.
WALTER M. DENNY, Delegate from Jackson county.
GEO. G. DILLARD, Delegate from Noxubee county.
GEO. L. DONALD, Delegate from Clarke county.
G. W. DYER, Delegate from Panola county.
J. W. EDWARDS, Delegate from Oktibbeha county.
A. J. ERVIN, Delegate from Lowndes county.
W. S. FARISH, Delegate from Issaquena county.
D. S. FEARING, Delegate from Hinds county.
JNO. W. FEWELL, Delegate from State at Large.
GEO. J. FINLEY, Delegate from Marshall county.
J. D. FONTAINE, Delegate from Pontotoc county.
T. S. FORD, Delegate from State at Large.
J. Z. GEORGE, Delegate from State at Large.
F. M. GLASS, Delegate from Attala county.
A. B. GUYNES, Delegate from Copiah county.
D. T. GUYTON, Delegate from Attala county.
F. M. HAMBLETT, Delegate from Quitman county.
J. G. HAMILTON, Delegate from Yazoo and Holmes counties.
T. L. HANNAH, Delegate from Choctaw county.
W. P. HARRIS, Delegate from Hinds county.
T. T. HART, Delegate from Hinds county.
N. C. HATHORN, Delegate from Covington county.
JOHN HENDERSON, Delegate from Clay county.
ELLIOTT HENDERSON, Delegate from Harrison county.
PATRICK HENRY, Delegate from State at Large.
C. K. HOLLAND, Delegate from Calhoun county.
H. S. HOOKER, Delegate from Holmes county.
R. G. HUDSON, Delegate from State at Large.
THOS. D. ISOM, Delegate from Lafayette county.

J. H. JAMISON, Delegate from Noxubee county.
D. S. JOHNSON, Delegate from Chickasaw county.
JAMES HENRY JONES, Delegate from State at Large.
WALTER L. KEIRN, Delegate from Holmes county.
JAMES KENNEDY, Delegate from Clay county.
J. KITTRELL, Delegate from Green county.
W. J. LACEY, Delegate from Chickasaw county.
ROBERT CHARLES LEE, Delegate from Madison county.
S. D. LEE, Delegate from Oktibbeha county.
T. P. LEE, Delegate from Yazoo county.
GEO. H. LESTER, Delegate from Yalobusha county.
W. F. LOVE, Delegate from Amite county.
E. J. MARETT, Delegate from Marshall county.
C. B. MARTIN, Delegate from Alcorn and Prentiss counties.
EDWARD MAYES, Delegate from State at Large.
MONROE M'CLURG, Delegate from Carroll county.
WILL T. M'DONALD, Delegate from Benton county.
T. J. M'DONNELL, Delegate from Monroe county.
J. H. MÄGEHEE, Delegate from Franklin county.
G. T. M'GEHEE, Delegate from Wilkinson county.
F. A. MÄLAIN, Delegate from Amite and Pike counties.
WM. C. M'LEAN, Delegate from Grenada county.
A. J. M'LAURIN, Delegate from Rankin county.
H. J. M'LAURIN, Delegate from Sharkey county.
J. S. M'NEILY, Delegate from State at Large.
ISAIAH T. MONTGOMERY, Delegate from Bolivar county.
J. L. MORRIS, Delegate from Wayne county.
H. L. MULDROW, Delegate from State at Large.
J. R. MURFF, Delegate from Monroe county.
T. V. NOLAND, Delegate from Wilkinson county.
J. W. ODOM, Delegate from De Soto county.
S. E. PACKWOOD, Delegate from Pike county.
J. K. P. PALMER, Delegate from Scott county.
A. J. PAXTON, Delegate from Washington county.
C. O. POTTER, Delegate from Union county.
SAM POWEL, Delegate from De Soto county.
J. R. PURYEAR, Delegate from Tate county.
CHARLES K. REGAN, Delegate from Claiborne county.
L. P. REYNOLDS, Delegate from Alcorn county.
L. J. RHODES, Delegate from Lee county.
W.C. RICHARDS, Delegate from Lowndes county.

S. W. ROBINSON, Delegate from Rankin county.
J. P. ROBINSON, Delegate from Union county.
J. J. ROTENBERRY, Delegate from Yalobusha county.
J. S. SEXTON, Delegate from State at Large.
JNO. M. SIMONTON, Delegate from Lee county.
H. F. SIMRALL, Delegate from Warren county.
MURRAY F. SMITH, Delegate from Warren county.
W. F. SPENCE, Delegate from Hancock county.
H. M. STREET, Delegate from Lauderdale county.
T. W. SULLIVAN, Delegate from Carroll county.
E. O. SYKES, Delegate from Monroe county.
ALLEN TALBOT, Delegate from Benton and Tippah counties.
R. H. TAYLOR, Delegate from Panola county.
R. H. THOMPSON, Delegate from Lincoln and Jefferson counties.
STEVE H. TURNER, Delegate from Itawamba county.
T. S. WARD, Delegate from Madison county.
0. C. WATSON, Delegate from Winston county.
W. C. WILKINSON, Delegate from Copiah county.
FRANK K. WINCHESTER, Delegate from Adams county.
WM. D. WITHERSPOON, Delegate from Lauderdale, Kemper

and Clarke counties.
W. P. WYATT, Delegate from Tate county.
L. W. MAGRUDER, Delegate from State at Large.
T. L. MENDENHALL, Delegate from Simpson county.
R. F. ABBAY, Delegate from Tunica county.
W. S. FEATHERSTON, Delegate from Marshall county.
ROBERT C. PATTY, Delegate from Noxubee county.
MAYRE DABNEY, Delegate from Warren county.
J. B. BOOTHE, Delegate from the State at Large.
D. B. ARNOLD, Delegate from Panola county.
W. H. MORGAN, Delegate from Leflore county.
W. S. ESKRIDGE, Delegate from Tallahatchie county.
IRVIN MILLER, Delegate from Leake county.
JOHN F. SMITH, Delegate from Jasper county.
GEO. P. MELCHIOR, Delegate from Bolivar county.
J. E. FERGUSON, Delegate from Newton county.
WM. G. YERGER, Delegate from Washington county.
J. W. CUTRER, Delegate from Coahoma county.
JOHN H. REAGAN, Delegate from Leake and Newton counties.

Attest: R. E. WILSON, Secretary.

CONSTITUTION

OF THE

STATE OF MISSOURI.

« AnteriorContinuar »